Optimised Desalination – 2gray

علی رفيعی سفيد دشتی كارشناس ارشد مهندسی مكانيك گرايش تبديل انرژي می باشند. ایشان از سال 1385 در زمينه طراحی و مشاوره نيرو گاه و تجهيزات اصلی آن با شركت های مختلف نيروگاهی از قبيل شركت سهامی خدمات مهندسی برق مشانير، گروه نيروگاهی پويا، شركت مشاور صنعتی ايران، گروه مديريت پروژه ­های نيروگاهی ايران (مپنا) و شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) همکاری داشته است.

مدلسازی آب شیرین کن ها با نرم افزار ترموفلو

تعداد دانشجو : 36

3.00 out of 5 based on 1 customer rating

امروزه آب شيرين كن نقش به سزايي در تامين آب شيرين در كشورهايي كه با مشكلات كمبود آب مواجه هستند ايفا مي كنند. یکی از نرم افزارهای طراحی آب شیرین کن نرم افزار ترموفلو می باشد. در حال حاضر در برنامه ترموفلو  امكان شبيه سازي فرآيندهاي آب شيرين كن MSF، MED، MED-TVC و RO فراهم مي باشد. در این مدیادرس شبيه سازي و پارامترهاي مختلف مربوط به تنظيمات آب شيرين كن در ماژول GTPRO توضیح داده می شود.

  آنچه در این مدیا درس خواهید دید :

 • آموزش ویدئویی دوره آموزشی
 • فایل pdf دوره آموزشی
 • فایل پاورپوینت دوره آموزشی
 • فایل های برنامه دوره آموزشی

70,000 تومان

توضیحات

امروزه آب شيرين كن نقش به سزايي در تامين آب شيرين در كشورهايي كه با مشكلات كمبود آب مواجه هستند ايفا مي كنند. در حال حاضر در برنامه ترموفلو  امكان شبيه سازي فرآيندهاي آب شيرين كن MSF، MED، MED-TVC و RO فراهم مي باشد. در آموزش مدلسازی آب شیرین کن ها با نرم افزار ترموفلو شبيه سازي و پارامترهاي مختلف مربوط به تنظيمات آب شيرين كن در ماژول GTPRO توضیح داده می شود كه در ماژول ترموفلكس از تنظیمات مشابه استفاده می شود. بخش هایی از آموزش مدلسازی آب شیرین کن ها با نرم افزار ترموفلو در این لینک قابل مشاهده است.

 

فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در مجموعه آموزشی مدلسازی آب شیرین کن ها با نرم افزار ترموفلو، در ادامه آمده است:
 • آشنايي با آب شيرين كن ها
 • آب شيرين كن هاي تبخير ناگهاني
 • آب شيرين كن هاي تقطيري چند مرحله اي
 • آب شيرين كن هاي اسمز معکوس
 • شبيه سازي یک آب شيرين كن واقعی

اطلاعات اضافی

مدت زمان

81 دقیقه

زبان

فارسی

حجم فایل های آموزشی

74 مگابایت

کلمات کلیدی,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

1 review for مدلسازی آب شیرین کن ها با نرم افزار ترموفلو

 1. 3 out of 5

  سلام جناب مهندس رفیعی. من نیاز دارم تا مخزن مخزنی به ابعاد تقریبا ۵۰۰۰ لیتر اب نمک غیر شرب را تصفیه کنم (برای مصرف صنعتی) . با این نرم افزار امکانش هست؟ سوال دومم اینه که با دیدن این ویدئو اموزشی خودم میتونم همچین اب تصفیه کنی رو بعد بصورت عملی بسازم؟

دیدگاه خود را بنویسید

شما شاید این را هم دوست داشته باشید