آموزش دوره اصول نگارش مقالات به زبان انگلیسی

وحید محمدی دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک بیوسیستم با گرایش طراحی و ساخت از دانشگاه تربیت مدرس هستند. علاقمندی های وی تکنولوژی های سنسوری، پردازش تصویر و هوش مصنوعی می باشد. زمینه های پژوهشی ایشان تا کنون شامل استفاده از حسگرهای غیرمخرب فراصوتی برای تشخیص آلودگی میکروبی و بهره گیری از پردازش تصویر دیجیتال برای کیفیت سنجی محصول بوده است.

آموزش دوره اصول نگارش مقالات به زبان انگلیسی

تعداد دانشجو : 1

برای نگارش مقالات علمی و همچنین مقالات آزمون­های بین­المللی نظیر آیلتس، رعایت اصول نگارش بسیار با اهمیت است. با داشتن دانش لازم برای نگارش مقالات، نوشتار فرد منسجم، گویا و سازماندهی­شده خواهد بود. از این رو، مقاله نوشته شده طبق اصول نگارش، ایده ها و نظرات نویسنده را به خوبی بیان کرده و با خواننده ارتباط مناسبی برقرار می­کند. ایده­ها به درستی بیان شده، ابهامات زدوده شده، نقاط کلیدی به خوبی برجسته شده و خواندن متن برای مخاطب تسهیل می­شود. بر این اساس، نحوه تولید ایده، نحوه ساخت جملات و پاراگراف ها و ارتباط بین بخش های مختلف متن، چگونگی نوشتن مقدمه و خلاصه، و جمع بندی های کلی و خطاهای متداول نوشتار از موضوعات مورد بررسی در این حوزه هستند. این تکنیک­ها کمک می­کنند تا متن تولید شده یک اثر ادبی جذاب و با کیفیت باشد. در دوره حاضر تلاش ما بر این بوده است تا در قالب یک دوره کوتاه، نکات اساسی نگارش مقالات را ارائه دهیم.

    آنچه در این مدیا درس خواهید دید :

  • آموزش ویدئویی دوره آموزشی
  • فایل پاورپوینت دوره آموزشی

16,000 تومان

توضیحات

برای نگارش مقالات علمی و همچنین مقالات آزمون­های بین­ المللی نظیر آیلتس، رعایت اصول نگارش بسیار با اهمیت است. با داشتن دانش لازم برای نگارش مقالات، نوشتار فرد منسجم، گویا و سازماندهی­ شده خواهد بود. از این رو، مقاله نوشته شده طبق اصول نگارش، ایده ها و نظرات نویسنده را به خوبی بیان کرده و با خواننده ارتباط مناسبی برقرار می­ کند که همین امر موجب شد که اهمیت آموزش دوره اصول نگارش مقالات به زبان انگلیسی بیش از پیش برجسته شود

ایده­ها به درستی بیان شده، ابهامات زدوده شده، نقاط کلیدی به خوبی برجسته شده و خواندن متن برای مخاطب تسهیل می­ شود. بر این اساس، نحوه تولید ایده، نحوه ساخت جملات و پاراگراف ها و ارتباط بین بخش های مختلف متن، چگونگی نوشتن مقدمه و خلاصه، و جمع بندی های کلی و خطاهای متداول نوشتار از موضوعات مورد بررسی در این حوزه هستند. این تکنیک­ها کمک می­کنند تا متن تولید شده یک اثر ادبی جذاب و با کیفیت باشد. در دوره حاضر تلاش ما بر این بوده است تا در قالب یک دوره کوتاه، نکات اساسی نگارش مقالات را ارائه دهیم. بخش هایی از آموزش دوره اصول نگارش مقالات به زبان انگلیسی در این لینک قابل مشاهده است.

 

فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در مدیادرس آموزش دوره اصول نگارش مقالات به زبان انگلیسی ، در ادامه آمده است:
  • فصل اول

مقدمه
نکات کلی
مراحل نوشتن

  • فصل دوم

ساختار پاراگراف
تاپیک سنتنس
ایده پردازی
ایجاد طرح کلی
انسجام

  • فصل سوم

ساختار مقاله
حروف ربط
پرهیز از حشو

  • فصل چهارم

انواع پاراگراف
ساختارهای پرکاربرد

  • فصل پنجم

نکات تکمیلی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش دوره اصول نگارش مقالات به زبان انگلیسی”