0
09363569434

قوانین مدیادرس

به مجموعه کاربران مدیــــــادرس خوش آمدید

این بخش درباره قراردادی است که با استفاده از وبسایت مدیــــــادرس، با ما می‌بندید. مدیــــــادرس یک سرویس یادگیری و تبادل دانش به صورت ویدیویی در موضوعات مختلف می باشد. در هر شرایطی که محتوای وبسایت ما را استفاده یا مطالعه کنید، یا از طریق حساب خود به محتوای آموزشی خریداری می فرمایید این توافقنامه قابل اجرا می باشد. این توافقنامه بیانگر شرایط و قوانین استفاده از سرویس ما است، و حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند. در صورت قبول و تایید این شرایط و پایبندی به آن، ما هم به شما اجازه استفاده از وبسایت و محتوای آن را می‌دهیم.

 

ماده ۱: شرط سنی

برای باز کردن حساب کاربری و یا خرید محتوای آموزشی از وبسایت مدیــــــادرس کاربر باید حداقل ۱۸ سال داشته باشید و در صورتیکه سن شما کمتر از ۱۸ سال می باشد باید با نظارت یک فرد بالغ با سن بیشتر از  ۱۸ سال این کار را بکنید، و این فرد بالغ مسئول کلیه فعالیت‌های او در این وبسایت خواهد بود.

 

ماده ۲: یادگیری

شما می توانید از محتوا و دانشی که آموخته‌اید برای مقاصد شخصی یا تجاری استفاده کنید بدون آنکه لازم باشد ذکر کنید آن را از کجا آموخته‌اید. محتوا و فایلهایی که در دسترس‌تان قرار می‌گیرد را می توانید فقط برای مقاصد شخصی و آموزش خودتان استفاده کنید، تغییر دهید یا دستکاری کنید اما مجاز به بازتوزیع آنها به صورت رایگان و تجاری نمی باشید. مدیــــــادرس صرفاً زیرساخت ارائه محتوای آموزشی را برای شما را فراهم آورده است، و اگرچه تمامی سعی خود را مبنی بر تهیه تمامی وسایل و نرم‌افزارهای لازم برای استفاده از فیلم‌ها و فایل‌ها را می نماییم اما در صورت عدم تهیه مسئولیت و هزینه آنها بر عهده خود شما است.

 

ماده۳: محتوای رایگان

بابت استفاده از دوره های آموزشی رایگان هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، اما به منظور ایجاد درآمد برای مدرسان یا پدیدآورندگان برای تولید دوره های آموزشی با کیفیت ممکن است از برخی روشهای متداول از قبیل مطالب دارای اسپانسر، تبلیغات و موارد دیگر استفاده می‌کنیم.اما هیچ محصول و خدمتی را از اسپانسرها یا سایت‌های دیگر را تایید و تصدیق نمی‌کنیم.

 

ماده ۴: خرید محتوا

در صورتیکه برای اولین بار محتوایی را خریداری می فرمایید لازم است تا یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید و برای خریدهای بعدی لازم است در ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. مسئولیت صحت کلیه اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، با خود شما می باشد. واحد پولی تمام قیمت‌ ها در وبسایت مدیــــــادرس به تومان می باشد.  مبلغ پرداختی توسط شما به معنای  خرید «مجوز» استفاده از محتوا می باشد و به معنای  «مالکیت» محتوا نمی باشد..

 

 

ماده ۴: حساب کاربری

شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب کاربری خود را در اختیار فرد دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. شما مسئول هستید نام کاربری و رمز ورود به حساب خود را را محرمانه نگه دارید و مسئولیت استفاده غیر مجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شده بر عهده شما می باشد و در صورتیکه محتوای دریافت شده توسط حساب کاربری شما در شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و یا به طرق دیگر انتشار یابد حساب کاربری شما مسدود شده و شامل جریمه بازتوزیع خواهد شد و کلیه مسئولیت حقوقی آن بر عهده شما خواهد بود.

 

ماده ۵: عودت وجه

در صورتیکه کاربر از محتوای خریداری شده به دلایلی موجه، از قبیل مغایرت طول دوره یا محتوای اعلام شده، ناراضی باشد می تواند درخواست عودت وجه نماید که در این حالت مدیــــــادرس در صورت موجه بودن دلیل کاربر اقدام به برگشت ۵۰% وجه می نماید.  به منظور رضایت کاربران گرامی سیاست های سخت گیرانه ای برای تولید دوره های آموزشی توسط مدرسان در نظر گرفته شده است تا از کیفیت محتوای دوره های مختلف اطمینان صورت گیرد از این رو تشخیص موجه بودن درخواست شما تنها با مدیــــــادرس است. در صورتیکه بر اساس  تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کنید، امکان مسدودی حساب کاربر وجود خواهد داشت.

 

ماده ۶: مالکیت

مالکیت محتوا یا بهره‌بردای از محتوا، متعلق به مدیــــــادرس، مدرسان و پدید آورندگان اصلی محتوا می‌باشد وکلیه محتوای موجود در وبسایت ما مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به ماکمک می کنید تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای آموزشی فارسی آن را برای شما حفظ و توسعه دهیم. با استفاده از وبسایت ما، شما می‌پذیرید که هیچ محتوایی را بازنشر، کپی، اقتباس یا واگذار نمی کنید و یا از آن برای مقاصد آموزشی، تجاری و … استفاده نمی کنید. کلیه علائم تجاری، تصاویر و آرمهای داخل وبسایت، متعلق به مدیــــــادرس و یا دیگران می باشد، و شما نباید بدون اخذ اجازه و تایید مالک آنها، از آنها استفاده کنید.

 

اگر فکر می کنید دوره های آموزشی ما برای دیگران مفید و آموزنده است، به جای ارسال محتوای وبسایت برای دیگران، لطفا لینک دوره های آموزشی را برای همکاران یا دوستانتان ارسال فرمایید.

 

با تشکر