به مجموعه كاربران مديــــــادرس خوش آمديد

این بخش درباره قراردادی است که با استفاده از وبسایت مديــــــادرس، با ما می‌بندید. مديــــــادرس یک سرویس یادگیری و تبادل دانش به صورت ويديويي در موضوعات مختلف مي باشد. در هر شرایطی که محتوای وبسایت ما را استفاده یا مطالعه کنید، یا از طریق حساب خود به محتواي آموزشي خریداری مي فرماييد اين توافقنامه قابل اجرا مي باشد. این توافقنامه بيانگر شرایط و قوانین استفاده از سرويس ما است، و حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند. در صورت قبول و تایید اين شرايط و پایبندی به آن، ما هم به شما اجازه استفاده از وبسایت و محتوای آن را می‌دهیم.

 

ماده ۱: شرط سني

برای باز کردن حساب کاربری و يا خريد محتواي آموزشي از وبسایت مديــــــادرس كاربر باید حداقل ۱۸ سال داشته باشید و در صورتيكه سن شما كمتر از ۱۸ سال مي باشد باید با نظارت یک فرد بالغ با سن بيشتر از  ۱۸ سال این کار را بکنید، و این فرد بالغ مسئول كليه فعالیت‌های او در اين وبسايت خواهد بود.

 

ماده ۲: يادگيري

شما مي توانيد از محتوا و دانشی که آموخته‌اید برای مقاصد شخصی یا تجاری استفاده کنید بدون آنکه لازم باشد ذکر کنید آن را از کجا آموخته‌اید. محتوا و فايلهايي که در دسترس‌تان قرار می‌گیرد را مي توانيد فقط برای مقاصد شخصی و آموزش خودتان استفاده کنید، تغییر دهید یا دستکاری کنید اما مجاز به بازتوزیع آنها به صورت رايگان و تجاري نمي باشيد. مديــــــادرس صرفاً زیرساخت ارائه محتواي آموزشي را براي شما را فراهم آورده است، و اگرچه تمامي سعي خود را مبني بر تهیه تمامی وسایل و نرم‌افزارهای لازم برای استفاده از فیلم‌ها و فایل‌ها را مي نماييم اما در صورت عدم تهيه مسئولیت و هزینه آنها بر عهده خود شما است.

 

ماده۳: محتواي رايگان

بابت استفاده از دوره هاي آموزشي رایگان هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، اما به منظور ایجاد درآمد برای مدرسان يا پديدآورندگان برای تولید دوره هاي آموزشی با كيفيت ممکن است از برخی روشهاي متداول از قبيل مطالب دارای اسپانسر، تبلیغات و موارد دیگر استفاده می‌کنیم.اما هیچ محصول و خدمتی را از اسپانسرها يا سایت‌های ديگر را تایید و تصدیق نمی‌کنیم.

 

ماده ۴: خريد محتوا

در صورتيكه براي اولين بار محتوايي را خريداري مي فرماييد لازم است تا يك حساب كاربري در سايت ايجاد كنيد و براي خريدهاي بعدي لازم است در ابتدا وارد حساب كاربري خود شوید. مسئولیت صحت كليه اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، با خود شما مي باشد. واحد پولي تمام قیمت‌ ها در وبسایت مديــــــادرس به تومان مي باشد.  مبلغ پرداختي توسط شما به معناي  خريد «مجوز» استفاده از محتوا مي باشد و به معناي  «مالکیت» محتوا نمي باشد..

 

 

ماده ۴: حساب كاربري

شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب كاربري خود را در اختیار فرد دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. شما مسئول هستید نام کاربری و رمز ورود به حساب خود را را محرمانه نگه دارید و مسئوليت استفاده غير مجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شده بر عهده شما مي باشد و در صورتيكه محتواي دريافت شده توسط حساب كاربري شما در شبكه هاي اجتماعي، وب سايت ها و يا به طرق ديگر انتشار يابد حساب كاربري شما مسدود شده و شامل جريمه بازتوزيع خواهد شد و كليه مسئوليت حقوقي آن بر عهده شما خواهد بود.

 

ماده ۵: عودت وجه

در صورتيكه كاربر از محتواي خريداري شده به دلايلي موجه، از قبيل مغایرت طول دوره یا محتوای اعلام شده، ناراضي باشد مي تواند درخواست عودت وجه نمايد كه در اين حالت مديــــــادرس در صورت موجه بودن دليل كاربر اقدام به برگشت ۵۰% وجه مي نمايد.  به منظور رضايت كاربران گرامي سياست هاي سخت گيرانه اي براي توليد دوره هاي آموزشي توسط مدرسان در نظر گرفته شده است تا از كيفيت محتواي دوره هاي مختلف اطمينان صورت گيرد از اين رو تشخیص موجه بودن درخواست شما تنها با مديــــــادرس است. در صورتيكه بر اساس  تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کنید، امكان مسدودي حساب كاربر وجود خواهد داشت.

 

ماده ۶: مالكيت

مالکیت محتوا یا بهره‌بردای از محتوا، متعلق به مديــــــادرس، مدرسان و پديد آورندگان اصلی محتوا می‌باشد وکلیه محتوای موجود در وبسايت ما مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به ماكمك مي كنيد تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای آموزشي فارسي آن را براي شما حفظ و توسعه دهيم. با استفاده از وبسایت ما، شما می‌پذیرید كه هیچ محتوایی را بازنشر، کپی، اقتباس يا واگذار نمي كنيد و يا از آن براي مقاصد آموزشي، تجاري و … استفاده نمي كنيد. كليه علائم تجاری، تصاوير و آرمهاي داخل وبسایت، متعلق به مديــــــادرس و یا دیگران مي باشد، و شما نباید بدون اخذ اجازه و تایید مالک آنها، از آنها استفاده کنید.

 

اگر فكر مي كنيد دوره هاي آموزشي ما براي ديگران مفيد و آموزنده است، به جای ارسال محتوای وبسایت براي دیگران، لطفا لينك دوره هاي آموزشي را براي همكاران يا دوستانتان ارسال فرماييد.

 

با تشكر